Nasza oferta
Rozwijaj swoje umiejętności i poszerzaj wiedzę pod okiem ekspertów! Nasze szkolenia zostały zaprojektowane w różnych formatach, aby zapewnić maksymalny komfort nauki i elastyczność w dostępie do wartościowych treści. Odkryj, co oferujemy i jak możesz wzbogacić swoje kompetencje w sposób dostosowany do Twoich potrzeb.
Co oferujemy?
Wykład
Warsztat
Warsztat rozpoczyna się od wprowadzenia teoretycznego, które zapewnia mocne fundamenty wiedzy. Masz również możliwość przyjrzeć się fragmentom sesji terapeutycznych, prowadzonych przez ekspertów, by zobaczyć jak w praktyce stosują omawiane techniki. W trakcie warsztatu angażujesz się w ćwiczenia praktyczne, które wzmacniają Twoje umiejętności i pomagają lepiej przyswoić przekazywaną wiedzę.
Na zakończenie warsztatu czeka na Ciebie quiz wiedzy, który pozwoli Ci ocenić zrozumienie teorii, oraz zadania praktyczne, które sprawdza, jak przyswoiłeś nowe umiejętności.
Pozytywne ukończenie quizu oraz ćwiczeń pozwala zdobyć certyfikat, będący dowodem Twojej praktycznej wiedzy!
Rozmowa ekspertów
Artykuły i materiały dodatkowe
Nasza kadra
Anita Bryńska
Profesor, pracownik naukowo-dydaktyczny w Klinice Psychiatrii Wieku Rozwojowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, lekarz, specjalista psychiatrii dzieci i młodzieży, specjalista psychoterapii dzieci i młodzieży. Certyfikowany psychoterapeuta oraz superwizor-dydaktyk Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej, wykładowca, superwizor w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Centrum CBT EDU. Dyrektor Szkoły Psychoterapii Centrum CBT EDU. Sprawuje nadzór merytoryczny nad całościowym podyplomowym 4-letnim szkoleniem psychoterapeutycznym w nurcie poznawczo-behawioralnym prowadzonym w Centrum CBT EDU.
Wykładowca i superwizor w szkoleniu specjalizacyjnym w dziedzinie psychoterapii dzieci i młodzieży. Członek kolegium redakcyjnego czasopisma „Terapia poznawczo-behawioralna”. Autorka ponad 200 publikacji w tym artykułów naukowych, monografii, opracowań zbiorowych oraz wystąpień i doniesień zjazdowych, poświęconych zagadnieniom terapii poznawczo-behawioralnej oraz zaburzeniom psychicznym wieku rozwojowego.
Nina Szalas
Doktor nauk medycznych i nauk o zdrowiu, psycholog, specjalista psychoterapii dzieci i młodzieży, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB) oraz certyfikowany superwizor-dydaktyk PTTPB. Jest wykładowcą i superwizorem w Szkole Psychoterapii Centrum CBT EDU. Prowadzi szkolenia i warsztaty tematyczne z zakresu pracy z dziećmi i młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Pełni funkcję członka kolegium redakcyjnego czasopisma „Terapia poznawczo-behawioralna”.
Jest współautorką 2 książek: „Psychoterapia dzieci i młodzieży w praktyce”, „Myślę, czuję, działam” dotyczących psychoterapii dzieci i młodzieży oraz 14 artykułów o tematyce związanej z zachowaniami samobójczymi, nieprawidłowo kształtującą się osobowością, zaburzeniami odżywiania, PTSD, depresją, niekorzystnymi doświadczeniami w dzieciństwie.
Tomasz Wolańczyk
Profesor, pracownik naukowo-dydaktyczny, kierownik Kliniki Psychiatrii Wieku Rozwojowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz ordynator Oddziału Klinicznego Psychiatrii Wieku Rozwojowego Samodzielnego Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego WUM. Lekarz, specjalista psychiatrii dzieci i młodzieży, neurolog, epileptolog, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Twórca pierwszej w Polsce Poradni Nadpobudliwości Psychoruchowej. Autor lub współautor ponad 300 publikacji naukowych, artykułów, monografii, opracowań zbiorowych oraz wystąpień i doniesień zjazdowych, poświęconych zaburzeniom psychicznym wieku rozwojowego, w tym zespołowi nadpobudliwości psychoruchowej i zaburzeń koncentracji uwagi (ADHD), zaburzeniom emocjonalnym i behawioralnym, zaburzeniom nastroju, zaburzeniom tikowym i zespołowi Tourette’a oraz farmakoterapii zaburzeń psychicznych. Przewodniczący Rady Naukowej Centrum CBT. Sprawuje nadzór merytoryczny nad Poradnią dla Dzieci i Młodzieży w Centrum CBT.
Anna Kaźmierczak-Mytkowska
Doktor nauk o zdrowiu, psycholog, specjalista psychologii klinicznej, specjalista psychoterapii dzieci i młodzieży, terapeuta systemowy. Adiunkt dydaktyczny w Klinice Psychiatrii Wieku Rozwojowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, starszy asystent w Oddziale Klinicznym Psychiatrii Wieku Rozwojowego Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego WUM. Wykładowca w szkoleniach organizowanych w Centrum CBT EDU: 4-letniej szkole psychoterapii, szkoleniu specjalizacyjnym w dziedzinie psychoterapii dzieci i młodzieży oraz kursie terapii środowiskowej. Sprawuje nadzór merytoryczny nad szkoleniami doskonalącymi umiejętności terapeutyczne w pracy z dziećmi i nastolatkami. Pełni funkcję członka kolegium redakcyjnego czasopisma „Terapia poznawczo-behawioralna”. Autorka i współautorka licznych publikacji z zakresu psychologii, psychoterapii i psychiatrii dzieci i młodzieży.
Agnieszka Słopień
Profesor, pracownik naukowo-dydaktyczny, kierownik Kliniki Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, kierownik Pracowni Psychopatologii Małego Dziecka przy Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży, przewodnicząca Sekcji Naukowej Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, konsultant krajowy w dziedzinie psychoterapii dzieci i młodzieży. Lekarz, specjalista psychiatrii, specjalista psychiatrii dzieci i młodzieży oraz specjalista psychoterapii dzieci i młodzieży, certyfikowany psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Specjalizuje się w diagnostyce zaburzeń ze spektrum autyzmu. Autorka i współautorka licznych publikacji naukowych, artykułów, monografii, opracowań zbiorowych oraz wystąpień i doniesień zjazdowych poświęconych genetycznym uwarunkowaniom zaburzeń neurorozwojowych (ADHD, ASD), zaburzeniom odżywiania oraz innym zaburzeniom psychicznym wieku rozwojowego.
Maja Branka
Psycholog ze specjalizacją w zakresie psychologii klinicznej, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB), wykładowca w Szkole Psychoterapii Centrum CBT EDU. Absolwentka Szkoły Procesu Grupowego, superwizorka szkoleń Stowarzyszenia Trenerskiego Organizacji Pozarządowych. Kierowniczka ds. Szkoleń i Rozwoju w Centrum Szkoleń CBT EDU. Sprawuje nadzór merytoryczny nad ofertą szkoleń dla specjalistów pracujących z osobami dorosłymi. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w edukacji dorosłych. Jej obszar zainteresowań psychoterapeutycznych obejmuje terapię poznawczo-behawioralną, w szczególności terapię schematów z ukierunkowaniem na terapię zaburzeń osobowości, pracę technikami doświadczeniowymi, teorię przywiązania i jej implikacje w procesie psychoterapii.
Dołącz do naszego newslettera
Kim jesteśmy?
eduCBT to miejsce, gdzie praktyczna wiedza spotyka się z nowoczesnym podejściem do terapii i pacjentów.
Tworzymy
przestrzeń, w której profesjonaliści zajmujący się problemami zdrowia
psychicznego mogą rozwijać swoje umiejętności, nie wychodząc z domu.
Kategorie tematyczne
Jeśli chcesz złożyć reklamację, napisz do nas na adres reklamacje@cbt.edu.pl